O czym ten blog?

Witajcie na moim blogu. Bardzo się cieszę, że tu jesteście :)
Piszę tu głównie o tym co kocham - o przyrodzie, o sztuce projektowania ogrodów, o swoich pasjach i inspiracjach. Chętnie też dzielę się swoimi spostrzeżeniami oraz zamiłowaniem do tworzenia. Mam nadzieję, że będziecie się u mnie czuli jak w pięknym ogrodzie w ciepłe letnie popołudnie. Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania :)
środa, 26 marca 2014

Pogorszenie pogody i kilka fotek

Wczorajszy dzień mocno dał się we znaki. Wiatr, deszcz, a chwilami nawet śnieg. W marcu jak w garncu i obawiam się, że kwiecień nie będzie lepszy. Nastawiam  się psychicznie na powrót zimy, która wprost uwielbia sobie uderzyć, kiedy już przyzwyczaimy się do krótkich rękawków. Zołza.

A ja tymczasem (w oczekiwaniu na jeszcze bardziej dramatyczne pogorszenie pogody) postanowiłam uwiecznić krople deszczu na roślinach. Enjoy.

A jaka u Was pogoda?

2 komentarze:

  1. Witaj! Dziś było słonecznie i ciepło, ale wczoraj rano padało :) Deszcz był bardzo potrzebny bo u nas trochę za sucho było. Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Deszcz to ja rozumiem. Dobry dla roślin, ożywczy i przyjemny w ciepłe dni. No ale, żeby ziąb i śnieg? Nieee chcę! Protestuję!

    OdpowiedzUsuń